9 sposobów na podbicie libido

4305-4054-wu.jpg

Zapoznaj się z kilkoma wypróbowanymi sposobami na to, aby bardziej Ci się chciało oraz aby twoja i partnerki satysfakcja ze zbliżenia była o wiele większa.

Prezentuje parę prostych rad, żeby w twojej sypialni zrobiło się naprawdę gorąco!
1. Dotykaj ją
Jeśli będziesz każdego dnia dotykał partnerkę, twój organizm zacznie wytwarzać hormony, które wzmocnią waszą więź. Badania prowadzone w USA udowodniły, że kontakt fizyczny ożywia wytwarzanie oksytocyny – substancji neurochemicznej, która łączy pary ze sobą. Efekt jest jasny: częściej zaczynasz mieć niegrzeczne myśli.
2. Wolny czas spędzaj na słońcu

Godzina spędzona na słońcu może podwyższyć poziom testosteronu (najistotniejszego męskiego hormonu) w twoim ciele aż o sześćdziesiąt dziewięć % – do takiego wniosku doszli badacze z Uniwersytetu Kalifornijskiego. Dodatkowo promienie słońca obniżają ilość melatoniny, hormonu, który pogarsza płodność i popęd seksualny. Solarium też tak działa.
3. Urządzaj romantyczne seanse filmowe

Zgodnie z tym co dowodzą naukowcy z Uniwersytetu Michigan oglądanie romansów może doprowadzić do tego, iż mężczyzna stanie się bardziej romantyczny i troskliwy. Stwierdzili oni, że filmy miłosne zwiększają poziom progesteronu – hormonu odpowiedzialnego za wzrost libido – aż o 10 procent. Największym twoim kłopotem będzie wyszukanie takiego filmu, w trakcie którego uda ci się nie zasnąć.
4. Ziewaj ziewaj
Ziewanie i erekcje są dozorowane przez ten sam związek chemiczny: tlenek azotu. Ziewając, przygotowujesz ścieżki neurochemiczne, dzięki którym podołasz zadaniom łóżkowym, gdy zajdzie taka potrzeba. Oprócz tego ziewanie powoduje, iż czujesz się zrelaksowany, a do twojego penisa napływa większa dawka krwi.

5. Spożywaj ekstrakt z granatu
Na co dzień wypijaj szklankę soku z granatu. Badania zrealizowane na Uniwersytecie Kalifornijskim udowodniły, levitra
że owoc ten zwiększa przepływ krwi do twojego narządu płciowego. Oprócz tego powoduje, iż całujesz bardziej namiętnie.
6. Wąchaj wanilię

Zapach wanilii skutecznie zwiększa przepływ krwi do penisa – tak twierdzą naukowcy z Fundacji Leczenia Smaku i Węchu w Chicago. Wanilia nasila fale alfa w mózgu, które odprężają i pomagają pozbyć się zahamowań. Struktura chemiczna wanilii jest podobna do dopaminy – substancji wytwarzanej w mózgu, która wywołuje podniecenie seksualne. Jasna sprawa, że kupowanie lodów waniliowych jest o wiele mniej przykre niż zaopatrywanie się w leki na potencję.
7. Odżywiaj się prawidłowo
Jeżeli facet spożywa zbyt mało cynku, jego organizm wytwarza mniej testosteronu. Wskutek tego warto włączyć do menu wiele potraw mięsnych, orzechów, nabiału oraz pełnoziarnistego pieczywa. Nie zapomnij też o witaminie C, która powiększa ilość oksytocyny w ciele oraz wspomaga funkcjonowanie gruczołów płciowych.
8. Rzuć palenie

Nikotyna znajdująca się w papierosach może wywołać zwężenie naczyń krwionośnych, utrudniając transport krwi do członka. Pewne badanie udowodniło, że już 2 papierosy mogą sprawić, że wzwody staną się bardziej miękkie. Pamiętajmy też o innych negatywnych aspektach palenia, np. nieświeży oddech, żółte zęby oraz zmarszczenia skóry.
wiecej na naszej stronie viagra tanio

Releated Post