Przez co nie masz ochoty na seks?

indeks1

Co gasi chęci do uprawiania seksu?

Brak zainteresowania seksem u facetów to nie to samo, co trudności ze wzwodem lub impotencja. Mężczyźni, którzy cierpią na zbyt niskie libido albo nawet jego brak, są w stanie uzyskać erekcję, nawet, jeśli stracili całkowicie zainteresowanie seksem.

Brak zainteresowania seksem u mężczyzny może być wywołany bardzo różnorodnymi czynnikami, które obejmują zarówno problemy fizyczne i psychiczne. Te pierwsze to na ogół alkoholizm, narkomania, otyłość, anemia, niski poziom testosteronu, cukrzyca lub efekty uboczne niektórych leków.

Wśród psychicznych przyczyn niskiego libido ewentualnie wręcz jego zaniku wymienia się depresję, stres, utajony homoseksualizm i problemy w związku. Niskie
kamagra libido może także wystąpić u niektórych mężczyzn za sprawą zahamowań wywołanych traumatycznymi przeżyciami w wieku dziecięcym.

Nerwowe sytuacje

Większa część mężczyzn doznaje stresu za sprawą kłopotów zawodowych albo problemów w związku bądź w rodzinie. Może to prowadzić do znacznego obniżenia libido. Bez względu na przyczynę stresu, organizm ludzki ma genetyczną tendencję do odpowiadania na niego przygotowaniem do walki lub ucieczki. W tym celu wytwarza hormony takie jak kortyzol oraz adrenalina, które w naturze mają pobudzać go do działania. Ciężko jednakże po otrzymaniu reprymendy od kierownika zacząć go bić albo brać nogi za pas, w związku z tym przeważnie dusimy tę naturalną reakcję, powodując, że nasilona energia oraz napięcie nie znajdują ujścia. Jeśli przez długi czas trwasz w podobnej sytuacji nie próbując rozładować swojego stresu, musisz liczyć się z ujawnieniem się jego skutków zdrowotnych, w tym problemów seksualnych, takich kamagra w zelu jak brak popędu płciowego lub brak zainteresowania seksem.

Releated Post