Sposoby na silniejszą erekcję

avatar_99_page

O ile zależy ci na mocniejszej erekcji, musisz systematycznie ćwiczyć

Spaceruj i podskakuj zamiast pchać się do taksówki

Jeżeli zależy ci na silniejszej erekcji, musisz systematycznie trenować. Poprawa ogólnego stanu twojego zdrowia i formy wpłynie zdecydowanie dodatnio na stan zdrowia twojego członka. Badania wykazują, iż faceci, którzy przechodzą każdego dnia 3 kilometry, mają pięćdziesiąt procent mniej kłopotów ze wzwodem w porównaniu tadalis do mężczyzn, którzy praktykują siedzący tryb życia. Zatykanie się tętnic jest jedną z istotnych przyczyn zaniku wzwodu. Tętnice funkcjonują na optymalnym poziomie jedynie wtedy, kiedy się regularnie ćwiczy. Nie ma potrzeby na starcie realizować wszystkich skomplikowanych ćwiczeń członka, żeby pomóc mu być we wzwodzie jak najdłużej. Niezmiernie łatwe ćwiczenie, jak przechadzka zamiast zamawiania taksówki na krótkie dystanse już wystarczą, aby spowodować wyraźną różnicę błyskawicznie i w wygodny sposób. Innymi słowy, żeby kogoś przelecieć, najpierw przeleć się na pocztę.

Jak pomaga ziewanie?

Kiedy ziewasz, to naprawdę możesz mieć erekcję. Dzieje się tak dlatego, iż zarówno ziewanie jak i erekcja są wynikiem działania nietrwałego, jednakże niezwykle aktywnego biologicznie związku chemicznego, nazywanego tlenkiem azotu. Gdy substancja ta zostanie już wytworzona w mózgu, ma poniekąd przed sobą dwie drogi: może przesunąć się do ust albo do penisa. Nigdy nie odczułeś małego drżenia tam na dole w trakcie ziewania? Jest to rezultat tego, iż tlenek azotu powędrował zarówno do ust jak i twoich okolic między nogami. Pamiętaj więc o częstym ziewaniu oraz wyzwalaniu więcej tlenku azotu dla silniejszej erekcji. Tylko uważaj z tym ziewaniem w miejscu pracy, bo cię uznają za lesera.

Śpij długo i dobrze

Po seksie twój penis jest z reguły wyczerpany. Musi zregenerować siły. Tym samym szalenie ważne jest, abyś zażył tyle snu, ile tylko możesz. Podczas zdrowego snu zdrowy facet zaznaje pięciu-sześciu erekcji, ale niekoniecznie jest to sytuacja do wykorzystania z partnerką. W ten sposób twoje ciało raportuje ci, iż twój członek jest kamagra zel zdrowy i gotowy znowu do działania. Twój członek “ładuje się” podczas snu. A więc dla mocnej i zdrowej erekcji, niczym nie zmącony oraz długi sen jest ogromnie istotny.

Releated Post