Xtrasize – pastylki na zwiększanie męskości

Xtrasize to tabletki, jakie mają sprawić, iż penis zyska na długości oraz grubości. Robią na myśli poprawy przepływu krwi oraz zwiększenie chłonności ciała jamistego, z jakiego stworzony jest męski penis. Dzięki temu długość oraz grubość penisa ulegają systematycznemu zwiększeniu.

Dawkowanie Xtrasize

Producent zaleca przyjmowanie 1 tabletki dziennie, najlepiej po śniadaniu. Pierwsze wyniki są pojawić się po paru dniach oraz powinna zatem żyć solidniejsza erekcja. Jedno opakowanie zawiera 60 skłonnych do przyjęcia kapsułek i starcza na 2 miesiące terapii. Cena opakowania wynosi aktualnie 179zł. Tabletki można kupić wyłącznie przez internet(nie znajdziesz ich w aptece ani drogeriach), na przyszłości znajdziesz baner dzięki któremu pozwalasz Xtrasize w ciekawszej cenie.

Xtrasize – jakie wyniki można kupić po kuracji

Tabletki na powiększanie członka Xtrasize powinny w pierwszym miesiącu stosowania zapewnić przyrost długości o blisko 3cm(deklaracja producenta!). Kontynuowanie terapii przez kolejne 2mc ma zrobić, że penis urośnie aż o 7,5cm.

Xtrasize skład

Suplement diety Xtrasize zawiera wyłącznie naturalne składniki. Że znaleźć na kartce producenta skład preparatu, przeglądając witrynę znaleźliśmy takie sformułowanie: „jest przygotowaną według amerykańskiej receptury mieszankę naturalnych składników, które używane są od lat”.

Głęboko na podstronach znajdujemy informację, że w porządek tabletek Xtrasize wchodzi między innymi tribulus terrestris, maca root, saw palmetto oraz l-agrinine HCI.

Czy Xtrasize jest bezpieczny?

Środek ten został przebadany i otwarty do obrotu na placu Unii Europejskiej. Jest wszelkie certyfikaty potwierdzające jego bezpieczeństwo. Co znacznie – przeszukując internet w badaniu opinii o tych tabletkach nie natknęliśmy się na informacje wspominające o pojawieniu się jakichś większych efektów ubocznych towarzyszących terapii.

Tabletki mają w bliskim składzie wyłącznie naturalne składniki dlatego możliwość pojawienia się skutków ubocznych stanowi wysoce dokładnie ograniczona.

Xtrasize tanio

zytax

Vigrax tanio

Releated Post