Flexin 500 – Wylecz ból stawów i odzyskaj całkowitą sprawność dzięki innowacyjnej formule!

Suplement diety Flexin 500 wykorzystywany jest na ból stawów.

Posiada postać tabletek. Preparat ten wspomaga odbudowę chrząstki stawowej, działa przeciwbólowo oraz wynosi robienie przeciwzapalne, oraz zabezpiecza chrząstkę stawową przed wybraniem na efekt normalnego funkcjonowania. Ponadto Flexin 500 poprawia zdolność przesuwania się natomiast jest promowany osobom, które mają kilkoro ruchu m.in. przez siedzący sposób życia, przekroczyły 45 rok jedzenia oraz wymagają ochrony stawów, doznały urazu stawów i wciąż towarzyszy im martw, uprawiają sport a co za czym chodzi ich boje są nadmiernie obciążone oraz wymagają regeneracji.

W porządku preparatu Flexin 500 wybierają się następujące substancje: siarczan glukozaminy x 2KCl 533mg,celuloza mikrokrystaliczna (substancja wypełniająca), ekstrakt z kadzidłowca DER 6,1 (60% boswellic acid) 20mg, sole magnezowe kwasów tłuszczowych (substancja przeciwzbrylająca), witamina C 10 mg, dwutlenek krzemu (substancja przeciwzbrylająca); kapsułka Flexinu 500 umieszcza się z żelatyny i wody.

Zalecane spożycie:

Dawkowanie Flexinu 500 powinno pracować się tak, jak poradził lekarz bądź zgodnie z poradami otwartymi na ulotce.

Zalecana porcja suplementu Flexin 500 do spożycia w ruchu dnia to 3 razy dziennie po 1 pigułce w trakcie posiłku, popijane znaczną częścią wody.

Przeciwwskazania:

Przed zastosowaniem preparatu należy zaznajomić się z historią ulotki dobraną do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Przeciwwskazaniem jest alergia na dowolny składnik suplementu. Flexin 500 należy trzymać w tłu niedostępnym dla niemowląt. Przed użyciem należy sprawdzić datę siły na opakowaniu. Nie chodzi przekraczać zapraszanej do jedzenia w czasu dnia porcji preparatu. Suplementy diety nie mogą być używane jako substytut zróżnicowanej diety.

flexin 500

Flexin 500

GojiBerry500

Releated Post