TriApidix300 – Pragniesz pozbyć się nadmiernych kilogramów? Przetestuj ten innowacyjny specyfik juz dzisiaj!

Suplement TriApidix300 dany jest dla kobiet odchudzających się, które planują pozbyć się nadmiernych kilogramów oraz monitorować wagę.

TriApidix30 metabolizm oraz powoduje, że organizm szybciej spala zalegający tłuszcz. TriApidix300 umożliwia także w oczyszczaniu organizmu.

Skład:

Substancjami aktywnymi suplementu TriApidix300 są: cellular thermosculpt (C.T.B.) blend: tyrozyna, wyciąg z młodej herbaty 55% EGCG, wyciąg z trudnej pomarańczy 4:1 oraz thermogenic energy activator(T.E.A.) complex: kofeina bezwodna, ekstrakt z guarany 22%, ekstrakt z czarnego pieprzu – piperyna 95%.

Pozostałe składniki zamknięte w rezultacie to celluloza mikrokrystaliczna E460, sole magnezowe kwasów tłuszczowych E470B, krzemionka koloidalna E551.

Zalecane spożycie:

Dawkowanie TriApidix300 powinno przeprowadzać się tak, jak poradził lekarz czy zgodnie z danymi widocznymi na ulotce.

Zalecana porcja preparatu TriApidix300 do jedzenia w procesie dnia to dwie tabletki – rano i wieczorem 30 minut przed posiłkiem bądź treningiem. 

Przeciwwskazania:

Przed zastosowaniem suplementu należy nauczyć się z myślą ulotki dodaną do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik produktu. Preparatu TriApidix300 nie należy pić w czasie chce i podczas karmienia piersią. TriApidix300 należy gromadzić w znaczeniu ważnym dla niemowląt. Przed użyciem należy zobaczyć datę pozycji na opakowaniu. Nie chodzi przekraczać proponowanej do użytkowania w czasu dnia porcji suplementu. Suplementy diety nie potrafią stanowić podawane jako substytut zróżnicowanej diety.

Triapidix300

Ultra-Slim

Releated Post