African Mango – Nadzwyczaj skuteczny i szczegółowo przygotowany środek na odchudzanie!

African mango to ogromna alternatywa dla każdych tych, którzy obchodzą w realny suplement dopomóc swojemu systemowi pozbyć się nadwagi jak oraz dla kobiet, które mają teraz za sobą badania w stosowaniu nieskutecznych syntetycznych suplementów bądź co gorsza leków odchudzających. African MANGO to pyszny i doskonale naturalny suplement bez syntetycznych substancji, wyjątkowo dokładnie wchodzący na kontrolę przemiany treści oraz zdrową utratę wagi.

Pamiętaj, że myśląc o zdrowie naszego ciała zyskujesz również lepsze samopoczucie. Warto przypomnieć wyzwanie terapii odchudzającej, powiększyć aktywność ruchową, odmienić dietę i stosować prawidłową suplementację. Ponadto będąc zdrowo usuniesz ze dotychczasowego istnienia ryzyko dolegiwości wynikających z nadwagi.”

african MANGO – skład

Dzienna porcja zawiera:

>1200 mg ekstraktu z pestek afrykańskiego mango w stężeniu 10:1, co jest odpowiednikiem 12000 mg zwykłego ekstraktu, jedna kapsułka zawiera 400 mg. efekt ten zawiera najwyższą dopuszczalną porcję wyciągu z pestek mango

Wskazania do picia

Poleca się stosowanie 3 kapsułek african MANGO dziennie. Dla osiągnięcia najlepszego efektu należy przyjmować kapsułki w trakcie lub wręcz po posiłku, popijając wodą. Nie powinno się przekraczać zalecanej dziennej dawki.

Przeciwwskazania

Nie kojarzyć u osób w ciąży, matek karmiących, osób ze stwierdzonymi chorobami układu krążenia, nieżytu żołądka i dzieci poniżej 18 roku życia.

AfricanMango

Untoksin

AcaiBerry Extreme

Releated Post