Untoxin – Oczyść własny orgranizm oraz poczuj się zdecydowanie lepiej! Dziś jest to niesamowicie proste z Untoxin!

Untoxin to suplement diety w strukturze kapsułek. Efekt ten przeznaczony jest do podawania w czasach prania i detoksykacji organizmu ze niebezpiecznych substancji, których nagromadzenie pewno żyć skutkiem używania nieodpowiedniej diety oraz sięgania po takie substancje toksyczne, jak alkohol czy papierosy. 

Składniki suplementu diety Untoxin wspierają oczyszczanie nerek i wątroby. Przekłada się to na prawdziwe przyspieszenie tempa przemiany materii. W rezultacie przyjmowanie kapsułek może sprzyjać redukcji wagi ciała. 

Dodatkowo składniki takie jak ekstrakt z korzenia Maca, ekstrakt z korzenia lukrecji miękkiej oraz sok z korzenia żeń-szenia syberyjskiego przychodzą na ograniczenie poziomu złego cholesterolu we natury, co odkłada się na sprawniejsze funkcjonowanie naczyń krwionośnych. 

Skład:

Składnikami suplementu Untoxin są:

sproszkowane pestki dyni piżmowej; wyciąg z korzenia Maca; ekstrakt z korzenia lukrecji gładkiej; ekstrakt z korzenia żeń-szenia syberyjskiego; wyciąg z owoców żurawiny wielkoowocowej; L-lizyna; L-karnityna; L-arginina; cynk; sproszkowany korzeń Sarsaparilla

Zalecane spożycie:

Zalecane dziennie spożycie suplementu diety Untoxin to dwie kapsułki. Pigułki należy kupować w trakcie czyli po posiłku, popijając dużą sumą wody. 

Pierwsze efekty stosowania preparatu Untoxin można zaobserwować tylko po siedmiu dniach z rozpoczęcia jego odczuwania. 

Należy wspominać o tym, żeby nie przekraczać wskazanej dziennej porcji. 

Przeciwwskazania:

Przeciwwskazaniem do stosowania preparatu Untoxin jest nadwrażliwość na wszelki jego element.

Suplementy diety powinny stanowić przetrzymywane w temperaturze domowej w twórz niedostępny dla przeciętnych dzieci. Chronić przed światłem i podejmowaniem wilgoci. Środek poświęcony stanowi dla osób odpowiedzialnych. Suplement diety nie może istnieć kierowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Untoxin

Acai-Berry-Extreme

african mango

Releated Post