Vivese Senso Duo Oil 2 – Masz dość tego, iż każdego dnia Twoja fryzura jest coraz mniej spektakularna? Koniec z wypadaniem włosów!

Vivese Senso Duo Oil 2 własną skuteczność bierze wprost z natury – moc naturalnych wyciągów roślinnych oraz dobrodziejstwo wynikające z częstych elementów wzmacniających, które wydobywają się w tym serum sprawiają, że tylko po pierwszej aplikacji widać oraz uczuć różnicę. To wielka formuła, która gromadzi się nie jedynie na okazjonalnym upiększeniu fryzury, ale odżywia całą budowę włosów – od ich mieszków począwszy.

Vivese Senso Duo Oil 2 – unikatowy sklep w doskonałych proporcjach:

* Tarczyca bajkalska – polepsza mikrokrążenie skóry głowy, odżywia mieszki włosowe.

* Arginina – pobudza produkcję keratyny, odpowiedzialnej za porost włosów.

* Kofeina – wstrzymuje przesadne wytwarzanie aktywnej formy testosteronu, pobudza cebulki.

* Ekstrakt z kamelii – poprawia strukturę włosa obejmując jego łuski.

* Olej kokosowy – ogranicza rozchwianie korzenia włosa, redukując podatność na wypadanie.

To a ciągle niepełna lista elementów spotykających się w Vivese Senso Duo Oil 2 i powiązanych spośród nimi zalety. Ekstrakty z kiełków soi oraz pszenicy odżywiają, wyciąg z nasion róży dostarcza do twarze głowy naturalnych przeciwutleniaczy, zaś obecność witamin I, C i E efektywnie ochrania włosy przed szkodliwym wpływem wolnych rodników. Skuteczność Vivese Senso Duo Oil 2 jest udokumentowana licznymi badaniami, co ma niezbyty dowód iż warto wykorzystać z atutów tego surowca osobiście.

Vivese Senso

ProEngine Ultra

Revitalum-Mind Plus

Vivese Senso-Duo Shampoo

Releated Post