Innowacyjny produkt, który zagwarantuje wspaniałe rezultaty!

Whitify Carbon pomoże nam odzyskać śnieżnobiały uśmiech bez konieczności przedstawiania się na przyjemne i czasochłonne zabiegi stomatologii estetycznej. Jest wówczas specjalna czarna pasta do zębów, której trzon jest aktywny węgiel bezlitośnie rozprawiający się z stałymi przebarwieniami i grasującymi w jamie ustnej bakteriami. Whitify Carbon niewątpliwie zainteresuje wszą osobę, jaka pragnęła prostym, przystępnym sposobem poprawić odcień swoich zębów na bielszy, chociażby o parę tonacji, jak również pozbyć się nieestetycznych zabarwień.

Mnogość kobiet nie jest spełniona z wyglądu naszych zębów. Niejednokrotnie mimo skrupulatnej opiek i korzystania popularnych past do zębów lub nowych specyfików o wartościach wybielających, nasze zęby a tak dużo opornie działają na wartości doprowadzenia ich do klasycznego wyglądu. Nalot i przebarwienia często są zbyt gorące i zbyt mocno połączone ze szkliwem, aby dać się zlikwidować przeciętnemu specyfikowi.

Jednak pojawiła się ostatnio na rynku rewolucyjna pasta do zębów, która może wspomóc zażegnać problemy z trudno usuwalnymi przebarwieniami i kolorytem zębów dalekim od idealnej bieli. Pasta ta prowadzi większość pokrewnych produktów pod względem bogactwa pierwiastków aktywnych i skuteczności działania. Posiada węgiel aktywny, który o mnóstwo dobrze wychwytuje i eliminuje zabrudzenia i osady, dając efekt nieskazitelnie dobrych i białych zębów. Jest więc Whitify Carbon.

Pasta Whitify Carbon, gdy na zaawansowaną pastę do zębów przystało, wykazuje wielotorowe wpływanie, tym samym nie tylko poprawia estetykę uzębienia, lecz i wszechstronnie dba o zdrowie jamy ustnej. Do spektrum działań Whitify Carbon należą:

oczyszczanie zębów z osadów i przebarwień, powstających między innymi na skutek palenia papierosów, picia kawy, mocnej herbaty, soków owocowych także nowych czynników;
ochrona szkliwa przed dalszym powstawaniem przebarwień i zbieraniem się nalotu nazębnego;
zmiana szarego lub żółtawego odcienia zębów na znacząco bielszy;
usuwanie bakterii oraz grzybów grasujących w jamie ustnej;
ochrona zębów przed próchnicą;
hamowanie rozwoju kamienia nazębnego;
regulowanie poziomu pH w ustach;
odświeżanie oddechu na znaczny godzina.

Whitify Carbon – skład

Węgiel aktywny to normalny element pasty do zębów Whitify Carbon. Niestety znaczy ostatnie jednak zwyczajny węgiel, ale węgiel o prawidłowo dobranym stężeniu i siły cząsteczek, oczywiście taki, który jest przydatny do efektywnego usuwania zarówno płytki nazębnej, jak i utrwalonych przebarwień z dziedzinie naszych zębów. Węgiel aktywny z dużą skutecznością pochłania napotkane na mojej możliwości skażenia, zmierzając do systematycznego zanikania zmian barwnikowych.

Kolejny element pasty Whitify Carbon to uwodniona krzemionka, która dynamicznie ściera z dziedzinie zębów wszelkie osady, tym tymże zupełnie je czyści i poleruje. Co dobrze, krzemionka wykonywa na szkliwo w rodzaj wzmacniający i wybielający. W paście Whitify Carbon znajdziemy także ksylitol, który wykonywa tutaj rolę zabójcy bakterii oraz grzybów oraz blokera próchnicy.

Następny fragment to chloroheksydyna – substancja myśląca o zdrowie naszych dziąseł, i dodatkowo zwalczająca płytkę bakteryjną i zapobiegająca przed powstawaniem kamienia nazębnego. Nie brakuje tu także antybakteryjnego i przeciwzapalnego soku z sosny śródziemnomorskiej i odświeżającego i orzeźwiającego mentolu.

Skład pasty Whitify Carbon jest popularny, zły i klarowny. Nie odkryjemy w nim niebotycznie długiej listy chemicznych substancji o trudnych markach i ciężkim wpływaniu. W tym wypadku wszystko znamy z I do Z – parę komponentów kompleksowo pyta o zdrowie oraz higiena zębów i jamy ustnej, i przy okazji, i może przede każdym, naprawia niedoskonały wygląd naszych zębów, wykonując je białymi, gładkimi, lśniącymi, pozbawionymi zabarwień.

Whitify Carbon new
http://www.whitifycarbon.com

Releated Post