Niekonwencjonalny produkt, który został opracowany z myślą o Tobie!

Whitify wybiela zęby, dzięki bezpiecznemu żelowi wybielającemu.

Zamknięta w wyborze LED-owa lampa aktywuje pierwiastki żelu i przyśpiesza proces wybielenia. Wystarczy 6 dni, abyś zmieniłem swój wygląd!

Żel zawiera m.in. sodę oczyszczoną. Dodatek naturalnych ekstraktów, jak wyciąg z liści aloesu czy wyciąg z nasion granatu chroni zęby przed bakteriami. Mentol doskonale odświeża oddech.

W tym żelu nie znajdziesz nadtlenku wodoru (hydrogen peroxide), często używanego w nowych preparatach. To niezwykle szybka substancja, jaka może nieprzyjaźnie wpłynąć na szkliwo zębów, zatem dali na bardziej wygodne, lecz i skuteczne pierwiastki.

Uznany przez dentystów

„Jestem dentystką z 20-letnim stażem. Cały okres się rozwijam i zbieram nasze zdolności, a niewątpliwie, przez ostatnie wszystkie lata zamieniłoby się niezwykle mocno a co chwila pojawiają się nowe wynalazki i poznania. Ostatnio na zebrania w Niemczech dowiedziałam się o Whitify, czyli zestawie do własnego wybielania zębów. Sprawdziła go i byłam zaskoczona efektami! Whitify wybielało zęby nawet skuteczniej niż zabiegi dentystyczne, a dodatkowo popularnej a bez skutków ubocznych! Właśnie w swoim gabinecie i zaczęłam używać Whitify i dyskutuję o nim swoim pacjentom.”

Najczęściej stosowane pytania:

1. Czy to zęby staną się bardziej delikatne po stosowaniu Whitify?

Nie powinno do tego osiągnąć. Whitify zostało zaprojektowane tylko po to, żeby podarować Ci śnieżnobiałe zęby bez zbytniej wrażliwości. Powinien przecież mieć, że wszystek jest różny i u niektórych może pojawić się lekkie uczucie wrażliwości. Znaczy obecne znane.

2. Piję kawę i herbatę, palę papierosy, piję czerwone wino. Czy Whitify pomoże mi wybielić zęby?

Tak! Whitify efektywnie wspomaga wyzbyć się przebarwień spowodowanych stosowaniem takich używek.

3. Moje zęby stały się przebarwione po wykorzystaniu leków. Czy Whitify znaczy dla mnie?

Whitify poradzi sobie z miękkimi i średnimi przebarwieniami spowodowanymi stosowaniem tetracyklin. I nie zalecamy wykorzystywania przy ciężkich przebarwieniach tetracyklinowych.

4. Jaki jest skład żelu?

W żelu wykorzystaliśmy drinki z najlepszych momentów wybielających zęby, które dodatkowo gwarantują bezpieczeństwo, działając odpowiednio delikatnie. Dodatek naturalnych ekstraktów, jak ekstrakt z nasion granatu działa ochronnie na zęby. Sok z liści aloesu jest robienie przeciwbakteryjne. Mentol perfekcyjnie odświeża oddech. Pełny skład żelu to: Propylene Glycol Glycerol, Deionized Water, Sodium Bicarbonate, Xanthan Gum, Aloe Leaf Juice, Carbomer, Menthol, Citric Acid, Sodium Chlorite, Pomegranate Seed Extract, Chamomile Flower Extract.

5. Przez jaki czas użytkować Whitify?

Stosuj Whitify przez 6 nowych dni, po pół godziny.

6. Żel mi się skończył, czy mogę dokupić same opakowania?

Oczywiście, odnajdziesz je w współczesnym biznesie.

7. Jakie zadania spełnia LED-owa lampa?

Lampa znacząco przyśpiesza wybielające działanie żelu. Co prawda sam żel wystarczy, żeby dać Ci idealne efekty, ale lampa zupełnie je przyśpieszy. Jeżeli więc chcesz zauważyć efekty szybciej, korzystaj z lampy, szczególnie iż jej zażywanie istnieje w wszyscy bezpieczne.

8. Jak zasilana jest LED-owa lampa?

Lampa zasilana jest za pomocą baterii. Dostają się one w ośrodku lampy, przed pierwszym użyciem trzeba wyciągnąć plastikową przesłonę, która oddziela baterię.

9. Czy toż wykorzystywanie lampy może wybielić zęby?

Nie, żeby wybielić zęby wskazane jest branie żelu.

10. Jak niejednokrotnie trzeba powtarzać zabieg wybielania?

Częstotliwość zależy od Ciebie. Kiedy uznasz, że Twoje zęby powtórnie potrzebują wybielenia, zacznij znowu używać Whitify. Klienci przeważnie powtarzają proces wybielania co 3-6 miesięcy.

11. Czy żel zawiera fluor?

Nie, ludzki produkt nie posiada fluoru.

12. Czy mogę wybielać koronki przy pomocy Whitify?

Bynajmniej nie, Whitify nie jest do wybielania koron zębowych.

13. Czy mogę kosztować z zestawu, mając aparat na zębach?

Nie, nie zalecamy takiego rozwiązania.

14. Czy można używać żel, gdy trzyma się plomby?

Oczywiście. Plomby nie ograniczają w stosowaniu Whitify.

15. Czy powinienem umyć zęby po wykonaniu produktu?

Tak, zalecamy takie podejście.

Whitify

{Whitify24.com|Whitify24.com|www.Whitify24.com|http://Whitify24.com|http://www.Whitify24.com|https://Whitify24.com|wikipedia.com|google.com|www.Whitify24.com)

Releated Post