Niesamowita pasta, która uczyni cuda!

Whitify Carbon – czerń oraz biel to zgrany duet
Część past do zębów widocznych na zbytu oferuje czyszczenie, ochronę przed próchnicą, eliminację bakterii i trudne wpływanie wybielające. Są wsparte na podobnych do siebie składach. Choć stanowią podstawę higieny jamy ustnej, że znaleźć wśród nich pastę typowo wybielającą. Warto zatem sięgnąć po Whitify Carbon. Jej najważniejszym punktem jest skuteczny węgiel, który z jakiejś strony nadaje paście czarną, smolistą barwę, z kolejnej umożliwia nam cudowną biel zębów.

Czerń, jaka składa biel!

Że wiesz, że węgiel aktywny jest pomocny przy problemach żołądkowych. A czy wiesz, że doskonale sprawdza się te przy usuwaniu przebarwień?

Struktura węgla aktywnego jest szorstka i dlatego przedstawia on cudowne właściwości absorbcyjne. Węgiel po prostu „wpisuje” w siebie wszystkie skażenia, usuwając je z Twoich zębów i sprawiając blask Twojemu uśmiechowi. Ponadto chroni zęby przed bakteriami.

Węgiel aktywny, pomimo mojej wielkiej efektywności, jest niebezpieczny dla Twojego szkliwa. Nie ściera go natomiast nie niszczy.

Papierosy, wino, kawa, herbata – aktywny węgiel poradzi sobie tak samo tak z każdym przebarwieniem.

Najkorzystniejsze składniki

Stosujesz pasty do zębów od dzieciństwa. Ale czy zastanawiałeś się co się w nich ukrywa? Dlaczego oczywiście niewiele się o tym tworzy? Pewno jest właśnie zatem, że niektórzy… nie ciągną się czym pochwalić? My jesteśmy odpowiedni, że stanowimy dla Ciebie skład wszystek dobrych składników.

Uwodniona krzemionka

Substancja, która w taktowny sposób, a dokładnie czyści Twoje zęby i chroni w usuwaniu płytki nazębnej, również w duzi bezpieczna.
Węgiel aktywny

Jak wspomnieliśmy, ma wysokie właściwości absorbcyjne, ponadto zapobiega postęp bakterii próchniczych w jamie ustnej oraz przeciwdziała powstawaniu przykrego zapachu.
Mentol

dzięki niemu po wykorzystaniu Whitify Carbon przez długi pora będziesz bawić się świeżym oddechem.

Ekstrakt z sosny śródziemnomorskiej

ma życie przeciwzapalne, przeciwbakteryjne.
Chloroheksydyna

zapobiega powstawanie kamienia nazębnego. Wykazuje wpływanie bakteriobójcze.
Ksylitol

Potrafisz go umieć ze słodkiego smaku, a istnieje również zbawienne działanie przeciwbakteryjne i przeciwgrzybicze. To Twoja tarcza przed próchnicą: ksylitol zapobiega postęp bakterii powodujących ubytki. Równie znaczące istnieje obecne, że przywraca zasadowe pH w jamie ustnej i wzmaga produkcję śliny.

Whitify Carbon
www.whitifycarbon.com

Releated Post