Zadbaj o własne zęby i ofiaruj sobie piękny uśmiech!

Aktywny węgiel, który zlikwiduje wszystkie przebarwienia z Twoich zębów!

Odmień swój styl i pokaż swoją drugą twarz! Czarna pasta do zębów z węglem aktywnym da Ci doskonały, śnieżnobiały uśmiech, którego wszystek będzie Obecni zazdrościł!

Pasta do zębów Whitify Carbon:

błyskawicznie oraz bez problemu likwiduje przebarwienia po kawie, papierosach, herbacie, winie itd.
daje dużą ochronę przed nowymi przebarwieniami
łagodna dla szkliwa
chroni przed próchnicą

Pewnie wiesz, że węgiel aktywny jest pomocny przy kłopotach żołądkowych. Ale czy wiesz, że świetnie sprawdza się też przy usuwaniu przebarwień?

Struktura węgla aktywnego jest miękka i toteż zdradza on niesamowite właściwości absorbcyjne. Węgiel po prostu „wpisuje” w siebie wszelkie zanieczyszczenia, wynosząc je z Twoich zębów i kierując blask Twojemu uśmiechowi. Dodatkowo zabezpiecza zęby przed bakteriami.

Węgiel aktywny, pomimo swojej wielkiej efektywności, jest miły dla Ludzkiego szkliwa. Nie ściera go dodatkowo nie niszczy.

Papierosy, wino, kawa, herbata – aktywny węgiel poradzi sobie tak samo zgoda z wszelkim przebarwieniem.

Śnieżnobiały uśmiech
to zaledwie początek!

Whitify Carbon ma za zadanie przede wszystkim wybielić Twoje zęby, a gdy myślisz po prostu zatroszczyć się o nasze zęby w kompleksowy rozwiązanie, wówczas nie zawiedziesz się. Skład pasty został wyłoniony w ów metoda, żeby przy jej usłudze troszczyć się o łączne najważniejsze części zdrowych zębów:

uśmiech bez przebarwień
ochrona przed próchnicą
świeży oddech
ochrona szkliwa
pełne bezpieczeństwo

Czy wiesz, że nadmiar fluoru potrafi stanowić groźny? A jednak przynosisz go nie właśnie z pastą do zębów, lecz także z prostym pożywieniem, wodą itd. Lub istniejesz gwarancję, iż nie przekraczasz bezpiecznych norm?

W paście Whitify Carbon zwolnili z fluoru. Dodaliśmy za to dziwne pierwiastki, które równie dobrze chronią Twoje zęby przed bakteriami i co wewnątrz tym chodzi, przed próchnicą, np. ksylitol.

Przenigdy nie stosowałeś czarnej pasty?

Obawiasz się, że potrafi pobrudzić Twoje ubranie? Skład Whitify Carbon dobraliśmy w współczesny możliwość, gdyby nie zostawiała śladów – bardzo szybko usuniesz ją z ubrania czy umywalki. Już po pierwszym umyciu zębów zobaczysz, że umiesz ją podawać bez obaw!

Zalecany przez najbardziej
profesjonalnych dentystów!

„Przebarwienia na zębach to punkt, który faktycznie może popsuć radość z bycia. Wiem o tym, skoro jestem dentystą od nastoma lat oraz pacjenci nieraz mówili mi jak przebarwienia wpływają na ich samopoczucie. Dobrze, że obecnie odda się z ostatnim konkurować faktycznie skutecznie za usługą pasty z węglem aktywnym Whitify Carbon. Zajmuję ją tym pacjentom i zazwyczaj jestem szczęśliwy, gdy widzę, jak przekształcił się ich stan także kiedy wpłynęło obecne na przyrost ich pewności siebie. Pastę Whitify Carbon muszę pochwalić też za to, jak daleko przeciwdziała próchnicy. Sądzę, że wszystek będzie szczęśliwy, jeśli weźmie z tej pasty.”

Whitify Carbon  price
http://www.whitifycarbon.com

Releated Post