Spowoduj, że kobiety będą się o Ciebie biły!

Alluramin to feromony dla mężczyzn. Ich skład stanowi w duzi naturalny, dzięki czemu wolno je bezpiecznie stosować. Feromony Alluramin pozytywnie przychodzą na wzbudzanie pożądania seksualnego i atrakcyjność mężczyzny.

Alluramin zawiera feromony, jakie są naturalnie wydzielane wyłącznie przez tzw. samców alfa- ich wpływanie dopomoże stworzyć atmosferę zaufania oraz pożądania, w jakiej pozostałe osoby będą Owi dużo serdeczne i słabe. Wpływanie feromonów jest zupełnie realne i przyjazne, ze powodu na to, że są to bezwonne substancje. Wynoszą one nie tylko klucz do sukcesu na randce, czy imprezie, ale dodatkowo w handlu- z łatwością uzyskasz pozycję lidera i przygotujesz aurę zaufania oraz zaufania.

Co pozwalasz stosując feromony Alluramin?

przyciągniesz wzrok najpiękniejszych kobiet w towarzystwie
powstaniesz w postaci dominatora i prowadzącego
będziesz interesować pożądanie
nabierzesz większej pewności siebie, obserwując reakcje innych
zdobędziesz przewagę nad innymi ludźmi
roztoczysz wokół siebie atmosferę bezpieczeństwa
z możliwością nawiążesz nowe wiadomości oraz uzyskasz akceptacja innych typów

Użytkowanie

Preparat rozpylać bezpośrednio na skórę, w tłach o podwyższonej temperaturze skóry tj. okolice nadgarstków, szyi i pach. Feromony podejmują przez blisko 5 godzin z aplikacji.

Czym są feromony?

Słowo „feromony” wywodzi się z języka greckiego, i tak mówiąc powstało przez połączenie dwóch słów – ferein oraz horme, co w przełożeniu na język polski oznacza „przekaźnik podniecenia”. Feromony są substancjami semiochemicznymi przylegającymi do unii infochemicznej, które naturalnie przebiegają w żywym organizmie m.in. w pocie, ślinie, śluzie oraz moczu. Przejawia się natomiast, iż podstawy te nie są żadnego zapachu, jedynie przy podwyższonym stężeniu można wyczuć woń Androstenolu. Feromony odgrywają kluczowe prace w prostym życiu każdego człowieka m.in. wyrażają dominację i przyzwalają na danie się spośród otoczenia, znamiennie wchodzą na pewność siebie, a dodatkowo – co dla grupie jest najistotniejsze – skutecznie przyciągają płeć przeciwną. Oddziaływanie feromonów tworzy się w terminie, kiedy przybędą do narządu nosowo-lemieszowego, wydobywającego się w jamie nosowej.
Jak działają te bezwonne substancje?

Feromony pobudzają sferę seksualną płci przeciwnej, dzięki czemu te związki chemiczne stoją się atrybutem atrakcyjności, owocnie zachęcają do nas płeć przeciwną oraz leczą w dotykach międzyludzkich poprzez przekazywanie korzystnych danych na mój problem otoczeniu. Feromony płacą za stymulację narządu nosowo-lemieszowego, zwanego VNO, a wtedy pomysły są już kierowane dokładnie do podwzgórza mózgu, w którym sprowadzają się emocje i instynktowne reakcje. Oddziaływanie feromonów odbywa się dlatego w własnej podświadomości.

alluramin

https://Alluramin24.com

Releated Post