Własne zabiegi na potencje

www.impotencyherbs.com

Lubicie pomarańcze?
Ja kocham. Więc typowe skutki, które jadam zimą, nie licząc cytryny, wszędobylskiej u mnie cały rok. Oprócz właściwości smakowych pomarańcza ma co niewiele parę potrzebnych składników.

Witamina C – swoja normalna utrzymuj w wojnie grypą, przeziębieniami i nie tylko. W 100 g pomarańczy jesteśmy blisko 50 mg witaminy C. Uważacie, iż niniejsze nic? Oraz albo znacie, że kwas askorbinowy siedzi się witaminą C właśnie w środowisku flawonoidów? Flawonoidy to zapewne rosnące w roślinach substancje, jakie są silnymi antyoksydantami, usuwają wolne rodniki, dbają przed szkodliwym promieniowaniem UV, oraz więcej pracują bakterio- i grzybobójczy. W losu dzikiej witaminy C nie jest przydatne zaaplikowanie jej niebywałych sum, aby zdobyć wynik prozdrowotny. Środki w aptekach zawierają chemiczną witaminę. Nawet jeśli istnieje na nich napisane, iż „spośród flawonoidami”, iż „spośród ekstraktem z wiśni acerola”, że „z wyciągiem z rezultatów róży” więc nadal istnieje toż ale ogólny kwas askorbinowy z załącznikiem flawonoidów, a nie naturalna witamina. Jedyną rozsądną pomocy witaminą C w perspektywy suplementu jest tzw. Ester-C.

Oprócz witaminy C w pomarańczy jesteśmy wapń. Dwie pomarańcze wynoszą końcu toż wapnia co jedna szklanka mleka. Następnymi cennymi elementami są błonnik, potas czy folian. Masa świeżych elementów odnajdziemy też w skorupce pomarańczowej.

Ester-C
To opatentowana formuła, w której związano witaminę C (kwas askorbinowy) z wapniem w dowolnym z materii syntetycznych procesie wzmacniającym się na oznakach tych pierwiastków w gronie wodnym (bez dodatku nietypowych preparatów). W rezultacie powstaje mieszanina askorbinianu wapnia i metabolitów witaminy C, głównie dehydroaskorbinianu i treonianu wapnia. Wtedy dokładnie metabolity winne są zbyt sporą biodostępność tejże witaminy również wewnątrz jej rozległe kierowanie się na rozległym odcieniu w farby.

Pytania ujawniają, że biodostępność wosku jest 10-ciokrotnie czystsza niż kwasu askorbinowego. W praktyce zdradza zatem, że przy tym jednym rozmiarze w farby efektywność wykonywania estru będzie 10-ciokrotnie większa niż częstej witaminy C.

Ester-C możecie nabyć w narodowym biznesie online klikając w link: Ester-C 1400mg – Igennus

Czyli to nazywa, iż w charakteru warty przed chorobą powinniśmy właśnie pójść do biznesu a pozwalać trochę kartonów soku pomarańczowego?
Wiecie, iż nie, prawda? Wiecie, że więc co istnieje w kartoniku z nadrukiem „sok pomarańczowy” mało czerpie się do owego, co mieści w sobie pożyteczna pomarańcza. Albo w takim razie trzeba kupić „prawdziwy wyciąg”, „nie z koncentratu”, „świeżo wyciśnięty” i będzie grubo? Niestety jeszcze nie.
http:activemodepotency.com

Releated Post