RealQUIT – Wygraj walkę z tytoniem!

ŁATWO RZUĆ PALENIE DZIĘKI RealQUIT

RZUĆ OGRZEWANIE NA ZAZWYCZAJ BEZ:

-plastrów

-gum

-pigułek

-hipnozy

Rzuć palenie raz na jednak błyskawicznie także skutecznie

Zapomnij o nadwadze, załamaniu niespokojnym lub opanowaniu z nikotyny.

Najpraktyczniejsza i dostępna maniera na uderzenie oświetlania jest teraz prosta tutaj!

Czym jest RealQUIT?

Jest wówczas komplet magnesów bioaktywnych.

Zestaw magnesów bioaktywnych dołączonych do zdecydowanego miejsca ucha, pytających i zmieniających chęć zapalenia papierosa, co wpływa opuszczeniem z entuzjazmie nikotynowego.

Te biomagnesy obłożone są 24-karatowym złotem pełniącym funkcję naturalnego przewodnika, chroniąc Cię zarazem przed odpowiedziami alergicznymi.

Płytkie w przeznaczeniu, proste rzucenie palenia!

Pozostaw lepy na uchu poprzez co kilka 3, jakkolwiek nie wysoce niżeli 4 epoki na dobę. Gdyby toż przyzwoite, używaj z magnesów, kiedy jesteś rozsądny (np. w domu w erach wieczornych). Zjadaj ich przez 6 – 7 dni. W bieżącym poziomie możesz palić papierosy. Siódmego dnia, jeśli znowu aktualnego nie zrobiłeś, zaprzestań palić. Przekonasz się, jakże przyjemnie rzucić palenie, gdyż magnesy spowodowały produkcję endorfin, które zwalczają chęć palenia tytoni. Kontynuuj przyjmowanie spośród RealQUITTM poprzez dodatkowe 20 – 26 dni.

Podnieś magnesy opuszkami palców.

Daj mniejszy magnes z przodu ucha.

Załóż większy magnes z końca ucha.

Magnesy myśli się bezboleśnie natomiast silnie.

Nie przepadają natomiast nie naruszają Aktualni w jak!

Istnieje wtedy układ zawierający bioaktywne magnesy, które postawione w zdrowym pomieszczeniu ucha skutecznie wspierają rzucić palenie papierosów.

Oddziaływanie:

Taż szkoła uchodzenia z zapału tytoniowego zwana jest aurikuloterapią. Proces jej konstruowania polega na neurologicznym połączeniu ucha centralnego z przewagą terenów wszystkiego systemu. Wabiki są pokryte 24-karatowym złotem, które uzupełnia siłę wychowawcy plus ostatnim gołym ukrywa przed działaniem reakcji uczuleniowych. W plonie ich konsumowania podniesiona jest produkcja endorfin, które są ważne za redukcję ochocie sięgnięcia po papierosa.

Technologia użytkowania:

Umieść magesy na uchu: węższy z początku, a popularniejszy z końca. Należy zostawić wabiki na uchu przez 3-4 chwili dziennie, nie przekraczając przecież takiego terminu. Kurację przylega kontynować przez 5-7 dni, w szlaku pierwszego tygodnia można opalać papierosy. A siódmego dnia należy zrezygnować palić. Kurację przylega prowadzić przez nowe 20-25 dni.

Prostalgene

RealQUIT

Releated Post